9950: JONG CD&V : Debatavond rond mobiliteit en ruimtelijke ordening: u komt toch ook?

JONG CD&V nodigt uit: DEBATAVOND

rond mobiliteit en ruimtelijke ordening

Cultureel Centrum

maandag 16 mei 2011 – 20u

 26 april start de aannemer met de werken in het kader van de dorpskernvernieuwing. Eindelijk krijgt Waarschoot haar langverwachte nieuwe look. Het hart van onze gemeente zal er prachtig uitzien. Het gemeentebestuur hee. volop de kaart getrokken in het voordeel van de zwakke weggebruiker. Jong CD&V ziet dit ook als een van haar prioriteiten. Zal het zwaar (doorgaand) vrachtverkeer hiermee uit onze dorpskern geweerd worden? Zal het nieuwe dorpsplein ten volle gebruikt kunnen worden als ontmoetingsplaats? Moet er nog bijkomend gezocht worden naar alternatieve ontsluitingen van onze gemeente? Wij praten hierover met een panel van deskundigen. Kom gerust mee debatteren want uw mening telt.

Kim MARTENS

This entry was posted in Archief and tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.